Integracja BIM

Narzędzie “Integracji BIM” umożliwia nałożenie na cyfrowy model 3D podglądu na żywo z kamery lub nagrań archiwalnych w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu, porównasz w czasie rzeczywistym swoją budowę z projektem.

Zintegruj model BIM ze swoim placem budowy

Nasze narzędzie umożliwia połączenie cyfrowego modelu
z podglądem Twojej budowy w czasie rzeczywistym.

image

Integracja z BIM

  • Porównaj budowę z cyfrowym bliźniakiem, aby śledzić postępy budowy i jakość wykonanych robót.
  • Weryfikuj na bieżąco, czy wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.
  • Optymalizuj koszty i zasoby.
  • Zwiększ wydajność.
  • Popraw komunikację w zespole i ogólną koordynację projektu.
  • Efektownie prezentuj swój projekt na zewnątrz.
image

BIM & Evercam

Teraz możesz wprowadzić swój cyfrowy projekt 3D do oprogramowania Evercam. Umożliwiamy łatwe przełączanie pomiędzy widokiem na żywo, a modelem BIM. Wybierz dowolny element modelu, aby uzyskać dostęp do szczegółowych danych.

image

Weryfikuj realizację

Sprawdź, czy Twój projekt jest realizowany zgodnie z harmonogramem, porównując materiał filmowy z cyfrowym modelem. Możesz też szybko sprawdzić, gdzie powinien być Twój projekt za dwa tygodnie.

image

4D View

Większa ilość danych niż kiedykolwiek wcześniej. Obsługiwany przez technologię iTwin firmy Bentley, widok 4D pozwala użytkownikom udostępniać i wizualizować cyfrowy model w Evercam oraz łatwo przełączać się między modelem a widokiem z kamery na żywo.

Zintegruj BIM z Evercam

Zainteresowany?

Jeśli zainteresowały Cię nasze rozwiązania i chcesz umówić się na darmową prezentację – skontaktuj się z nami już dziś. Obserwuj też nasz profil na LinkedIn, aby być na bieżąco z nowymi technologiami w budownictwie.