Adrian Piekarski
3 Powody dla których powinieneś zintegrować model BIM swojej inwestycji z oprogramowaniem Evercam

3 Powody dla których powinieneś zintegrować model BIM swojej inwestycji z oprogramowaniem Evercam

Evercam to oprogramowanie usprawniające zarządzanie projektami dla branży budowlanej. Polepszamy komunikację podczas realizacji projektu dzięki informacjom otrzymywanym w czasie rzeczywistym z automatycznej analizy wideo. Nasze oprogramowanie rejestruje wszystko to, co się dzieje na placu budowy, a następnie natychmiast udostępnia te informacje online.

Na drodze stałego rozwoju

Współpracujemy z naszymi klientami, aby wdrażać kolejne nowe rozwiązania, które zwiększą ich produktywność, np. nakładanie tzw. modeli 4D BIM na podgląd budowy w czasie rzeczywistym lub w pełni automatyczne tworzenie klipów time-lapse.

Porównywanie rzeczywistej budowy z modelem BIM na dowolnym etapie realizacji, pomaga śledzić i weryfikować postępy oraz jakość wykonywanych robót.

Dlaczego powinienem zintegrować model BIM z oprogramowaniem Evercam?

  • Weryfikuj, czy Twój projekt jest wykonywany zgodnie z harmonogramem, porównując materiał z kamer z projektem BIM. Przewijaj obraz do przodu, aby zobaczyć, na jakim etapie Twój projekt jest teraz i gdzie powinien być za dwa tygodnie.
  • Zdobądź więcej zleceń od swojego klienta, wykorzystując integrację modelu BIM do zaprezentowania postępów i udowodnienia terminarza ukończonych prac.
  • Zwiększ zysk. Oszczędzaj czas i zapobiegaj opóźnieniom. Miej pewność, że wiesz, co się dzieje i kiedy powinno się to wydarzyć. Bez niespodzianek na placu budowy.

Jeszcze się zastanawiasz?

Pracuj z wieloma zespołami roboczymi (kierownicy robót, architekci, branżowcy), dając dostęp do kamery nieograniczonej liczbie użytkowników. Informuj inwestorów i ograniczaj wizyty na placu budowy. Narzędzie integracji modelu BIM z podglądem obrazu z kamer, zapewnia każdemu klarowną i czytelną weryfikację statusu realizacji projektu na jego dowolnym etapie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy.