Adrian Piekarski
Evercam. Kompletny zestaw narzędzi do monitoringu nowoczesnej budowy

Evercam. Kompletny zestaw narzędzi do monitoringu nowoczesnej budowy

Evercam to inteligentne kamery budowlane. To coś więcej niż tradycyjny monitoring placu budowy.

Tworzymy najnowszą technologię przekazywania obrazu w sektorze budowlanym. Proponujemy narzędzia do lepszego zarządzania projektem budowlanym, rozwiązywania sporów oraz tworzenia efektownych treści marketingowych.

Z naszego oprogramowania korzystają klienci na całym świecie. Posiadamy oddziały w sześciu krajach dookoła globu: od Stanów Zjednoczonych, przez Irlandię i Polskę, po Singapur.

Niezawodne kamery


Oferujemy skuteczne i sprawdzone rozwiązania dla codziennych problemów na budowie. Zapewniamy sprzęt, jego montaż oraz oprogramowanie.

Otrzymasz kamery, które będą nagrywać i przetwarzać obraz z placu budowy. Nagrania będą dostępne w rozdzielczości 4K, a Ty będziesz miał w każdej chwili możliwość zdalnego podglądu budowy na żywo z poziomu komputera lub urządzeń mobilnych. Bądź na bieżąco. Zaplanuj zdjęcia z budowy wysyłane automatyczne wprost na Twoją skrzynkę mailową.

Super zoom


Evercam uchwyci każdy szczegół Twojego projektu – to nawet 18-krotne przybliżenie obrazu. Możesz dodać nielimitowaną liczbę użytkowników do systemu. Udostępnisz podgląd budowy, komu tylko chcesz.

Zdalny pomiar i notatki


Dzięki naszemu oprogramowaniu zdalnie zmierzysz odległości na placu budowy. W ten sposób sprawdzisz wykonanie planu zanim jeszcze pojawisz się na miejscu. Polepsz komunikację w swoim zespole – za pomocą specjalnego edytora zaznaczysz na zdjęciu z kamery konkretny obszar i dodasz notatki. Taką wiadomość możesz natychmiast wysłać do współpracowników.

Automatyzacja ewidencji


Nasz algorytm rozpoznaje typy pojazdów i czas ich przebywania na placu budowy. Twórz raporty w pełni automatycznie. Z naszym oprogramowaniem wygenerujesz ewidencję wjazdów i wyjazdów z budowy.

Porównaj BIM z budową


Masz model BIM swojej inwestycji? Możesz go umieścić bezpośrednio w aktualnym obrazie z kamery. Nakładamy wizualizację modelu BIM w podglądzie na żywo i na zapisanych nagraniach.

Filmy time-lapse


Co miesiąc otrzymasz film poklatkowy time-lapse z postępu prac na Twojej budowie. Na koniec projektu otrzymasz profesjonalnie zmontowany przez nasz dział kreatywny materiał reklamowy swojego projektu budowlanego.

Kiedy chcesz, gdzie chcesz


Wszystkie narzędzia są dostępne z jednego, prostego w obsłudze interfejsu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na Ziemi. A pełny proces budowy zostanie nagrany i utrwalony w wirtualnej chmurze.

Nowoczesny marketing na placu budowy


Korzystając z oprogramowania Evercam, w łatwy sposób samodzielnie stworzysz angażujące treści marketingowe, które zrobią wrażenie na Twoich klientach. Filmy poklatkowe “Time-Lapse” lub zdjęcia z kamery można w łatwy sposób samodzielnie wygenerować z poziomu konta Evercam.

Możesz też skorzystać ze współpracy z naszym zespołem kreatywnym, który specjalnie dla Ciebie przygotuje w pełni wyjątkowe i zindywidualizowane materiały wideo.

Zaprezentuj postęp Twojej budowy w efektowny sposób, którego będzie Ci zazdrościć konkurencja!

Czytaj więcej: Marketing na budowie. Jak Evercam pomoże w promocji Twojego projektu budowlanego?