Adrian Piekarski
Evercam & Procore. Integracja krok po kroku.

Evercam & Procore. Integracja krok po kroku.

Evercam zajmuje się zwiększaniem produktywności na placu budowy. Naszym celem jest usprawnienie komunikacji i współpracy w budownictwie dzięki informacjom otrzymywanym w czasie rzeczywistym z automatycznej analizy wideo. Tworzymy narzędzia, które dają obraz całej budowy, a także zwracają uwagę użytkownika na newralgiczne detale i incydenty, które się wydarzyły na miejscu. 

Połącz Evercam z Procore

Naszym klientom umożliwiliśmy integrację oprogramowania Evercam z popularnym systemem do zarządzania projektami budowlanymi Procore.

Procore to oparte na chmurze oprogramowanie używane w branży budowlanej na całym świecie. Użytkownicy Procore mają zróżnicowany zestaw narzędzi do zarządzania projektami w jednej platformie, a Evercam jest teraz częścią tego ekosystemu. Pomagamy firmom budowlanym zachować wgląd w realizowane projekty z dowolnego miejsca i o każdej porze.

W Procore znajdziesz wszystkie narzędzia przygotowane przez Evercam. Narzędzia Live Stream, X-Ray, Integracja BIM i Gate Report – to wszystko w jednym miejscu dostępne w interfejsie Procore.

Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku

Odwiedź Procore Marketplace i kliknij „Zainstaluj aplikację”. Następnie przejdź do widoku swojego projektu i po prostu włącz aplikację Evercam, logując się przy użyciu swoich danych logowania Evercam.

Po dodaniu aplikacji Evercam w Procore, przejdź do widoku projektu i wybierz “Select an App” (3), a następnie “App Management” (4).

Procore przeniesie Cię do sekcji zainstalowanych aplikacji. Teraz wybierz “View” (5) widoczny przy ikonie Evercam.

Przejdź do zakładki “Configuration” (6), a następnie “Create a Configuration” (7).

Wszystko co musisz teraz zrobić to w sekcji “Projects” (8) wybrać projekty, które chcesz połączyć zintegrowac. Dodaj tytuł (9), a następnie utwórz integrację (10).

To wszystko! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Udanej pracy!