Adrian Piekarski
Evercam Weather. Dane pogodowe w podglądzie z budowy

Evercam Weather. Dane pogodowe w podglądzie z budowy

Narzędzie “Weather” umożliwia dostęp do danych meteorologicznych z Twojej budowy bezpośrednio w interfejsie Evercam. Informacje pogodowe sprzęgliśmy bezpośrednio z obrazem z kamer. Oszczędź czas i popraw wydajność. Uzasadnij opóźnienia. Teraz szczegółowe dane dotyczące temperatury i opadów atmosferycznych na placu budowy masz w zasięgu jednego kliknięcia.

Zminimalizuj wpływ pogody na Twoją budowę

Dane meteorologiczne to newralgiczne informacje dla kierowników budowy. Pogoda decyduje o wydajności i ciągłości pracy. Kierownicy budowy muszą na bieżąco monitorować warunki pogodowe, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na trwające na budowie procesy technologiczne.

Od teraz kierownicy mogą weryfikować dane i podejmować decyzje w pełni zdalnie. Wyposaż ich w maksimum informacji: dostęp do danych meteo oraz podglądu na żywo z placu budowy. A to wszystko dostępne bez przerwy i z każdego miejsca: na komputerze i urządzeniach mobilnych.

W dowolnej chwili możesz cofnąć się w czasie i zweryfikować, czy pogoda była przyczyną opóźnienia wykonanych robót. Teraz przejrzysz dane dotyczące ilości opadów, które mogły mieć wpływ na ewentualne roszczenia. W interfejsie udostępniamy też pomiary temperatury, wilgotności oraz dane dotyczące wiatru.

Warunki atmosferyczne przyczyną opóźnień? Bezsprzeczny dowód w zasięgu jednego kliknięcia

Ze względu na złe warunki pogodowe, cięcia budżetowe lub problemy w łańcuchu dostaw – opóźnienia są prawie nieuniknione w każdym projekcie budowlanym. Inteligentne kamery budowlane odgrywają kluczową rolę w wyjaśnianiu i uzasadnianiu tych opóźnień.

Nagłe zmiany pogody mogą powodować zatrzymanie niektórych procesów na dzień lub dłużej. Udostępniając narzędzie “Evercam Weather” swoim kierownikom budowy, pomożesz im w uzasadnieniu przesunięć w harmonogramie, w przypadku opóźnień spowodowanych niezależnymi warunkami pogodowymi.

Dane meteo dostępne bezpośrednio w podglądzie z kamer

Informacje pogodowe znajdziesz bezpośrednio w panelu Evercam w zakładkach “Live View” oraz “Recordings”. Aby skorzystać z narzędzia, wystarczy jedynie kliknąć ikonę pogody w prawym dolnym rogu.

Aby dowiedzieć się więcej innych możliwościach, które oferuje Evercam, przejdź do naszej zakładki Evercam – Narzędzia.