Adrian Piekarski
Evercam & Zutec. Dlaczego warto?

Evercam & Zutec. Dlaczego warto?

Usprawnij komunikację łącząc Evercam z oprogramowaniem do zarządzania projektami, którego już używasz w swojej firmie. Zutec umożliwia gromadzenie danych i współpracę na jednej platformie dla całych zespołów budowlanych. Łącząc go z inteligentnymi kamerami budowlanymi Evercam, w pełni wykorzystasz dostępny potencjał i zwiększysz produktywność na placu budowy.  

Co to Zutec?

Zutec to oprogramowanie do zarządzania projektami i wspólne środowisko danych, które zostało zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności poprzez zapewnienie łatwego dostępu do informacji dotyczących realizowanego projektu w czasie rzeczywistym.

Zutec jest używany do:

  • Zarządzanie dokumentami,
  • Współpraca z projektami BIM,
  • Wydajność w terenie,
  • Analityka danych,
  • Zarządzanie informacjami o odbiorach.

Zintegruj inteligentną kamerę budowlaną z Zutec

Dzięki integracji z Evercam możesz uzyskać dostęp do podglądu na żywo swojej budowy bezpośrednio w panelu Zutec. Daje to użytkownikowi dostęp do całej platformy Evercam, bez konieczności opuszczania aplikacji Zutec, zapewniając bardziej usprawnione zarządzanie projektami.

Udostępnij całemu zespołowi lub zachowaj prywatność swoich kamer. Pamiętaj, że jeśli chcesz – integrację Evercam mogą zobaczyć tylko wybrani przez Ciebie użytkownicy.

Po co integrować inteligentną kamerę budowlaną  z oprogramowaniem do zarządzania projektami Zutec?

  • Utrzymuj odpowiednią komunikację w swoim zespole::łatwy i bezproblemowy transfer danych zmniejsza tarcia w całym projekcie,
  • Obserwuj budowę: Dodaj podgląd na żywo, zrób szybkie notatki ze zdjęciem z kamery, a następnie dodaj je do swojej listy lub przekaż współpracownikom,
  • Weryfikuj dane i postęp:: używaj zdjęć i obrazów z kamer do weryfikacji statusu projektu oraz danych w oprogramowaniu Project Managerów.

Odkryj nasze inne integracje systemowe z oprogramowaniami do zarządzania projektami – przejdź tutaj. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Udanej pracy!