Adrian Piekarski
Gate Report czyli narzędzie, które zautomatyzuje tworzenie raportów na Twojej budowie

Gate Report czyli narzędzie, które zautomatyzuje tworzenie raportów na Twojej budowie

W Evercam tworzymy narzędzia, które przechwytują obraz i wydobywają istotne szczegóły z pomocą sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, dając Ci pełny obraz Twojego projektu budowlanego.

Narzędzie “Gate Report” automatycznie identyfikuje wszystkie pojazdy, które wjeżdżają i wyjeżdżają z placu budowy, a następnie udostępnia raport w aplikacji mobilnej i pliku PDF.

Wykorzystaj Sztuczną Inteligencję


Twórz raporty z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Techniki uczenia maszynowego użyte w oprogramowaniu Evercam umożliwiają automatyczne identyfikowanie obiektów i czynności w nagraniach wideo (np. rozpoznanie załadunku ciężarówki lub koparki), generując cenne raporty dotyczące Twojej budowy.

Dostarczamy narzędzia, które skutecznie pomogą menedżerom projektów, konstruktorom i inżynierom w pozyskaniu odpowiednich danych w czasie rzeczywistym oraz w pełnej automatyzacji monitoringu placu budowy.

Nasze narzędzia dają Ci możliwość skupienia się na tym, co naprawdę ważne. Chcesz wiedzieć, jak długo koparki pracowały przez ostatni miesiąc? A może musisz policzyć ile dostaw przyszło? Nasz system zrobi to za Ciebie!

Raporty


Stworzymy niestandardowe raporty dla Twojej budowy zgodnie z Twoimi wymaganiami. Oszczędzaj czas i optymalizuj procesy.

Nasze kamery mogą wykrywać ponad 10 różnych typów pojazdów i identyfikować ich indywidualne tablice rejestracyjne. Teraz już nic Ci nie umknie na placu budowy!

Zapewniamy codzienny raport o wszystkich pojazdach wjeżdżających
i wyjeżdżających z placu budowy oraz czas, jaki spędzają na budowie. Jednym kliknięciem możesz wyświetlić kolekcję wszystkich nagrań w chmurze dotyczących dowolnego pojazdu.

Banalnie proste w obsłudze!


Gate Report to łatwe w obsłudze narzędzie dzięki, któremu otrzymasz automatyczne raporty z budowy, generowane w oparciu o sztuczną inteligencję.

Najpierw wybierz interesujące Cię pojazdy, a następnie wybierz datę. I to już wszystko! Teraz możesz pobrać raport na swój komputer.

Co zyskujesz?


  • Unikaj sporów: Dostarczamy Ci dane, które możesz porównać ze swoimi raportami. Od teraz będziesz w posiadaniu 100% dowodów.
  • Optymalizuj koszty: Zaoszczędź pieniądze na dodatkowych kosztach, korzystając z rejestrowanego czasu wszystkich pojazdów wyjeżdżających z budowy i wjeżdżających na nią.
  • Kontroluj przepustowość: Śledź informacje o dostawie materiałów w celu kontroli kosztów. Wykorzystuj te dane do przyszłych prognoz budżetu.

Integracje systemowe


Oferujemy również inne narzędzia, dzięki którym bezproblemowo zintegrujesz Evercam z oprogramowaniem do zarządzania projektem budowlanym, którego już aktualnie używasz, np. Procore lub Autodesk.

Więcej o integracjach systemowych przeczytasz tutaj: Integracje systemowe
w Evercam
.