Adrian Piekarski
Inteligentne kamery budowlane. Wsparcie generalnych wykonawców w zarządzaniu budową

Inteligentne kamery budowlane. Wsparcie generalnych wykonawców w zarządzaniu budową

Każdy projekt budowlany wymaga spełnienia trzech podstawowych filarów, aby osiągnąć sukces:

  • Przejrzysta komunikacja,
  • Pełny przegląd projektu,
  • Efektywne zarządzanie zasobami.

Stworzyliśmy produkt, który skutecznie pomaga generalnym wykonawcom w tych trzech elementach. Nasi klienci na całym świecie wykorzystują nasze oprogramowanie, aby zdobyć przewagę nad konkurencją. Dołącz do nich i skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań.

Inteligentne kamery budowlane Evercam, które wykorzystują moc danych wizualnych, są z pewnością jednym z najbardziej elastycznych narzędzi, które możesz wykorzystać w zarządzaniu projektem, aby zapewnić ostateczny sukces na placu budowy. 

Evercam pomaga osiągnąć oczekiwane rezultaty, zapewniając generalnym wykonawcom pełny obraz budowy czasie rzeczywistym i bezpośredni dostęp do tego, co aktualnie dzieje się w miejscu realizacji kontraktu. Z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia.

Zwiększ efektywność spotkań roboczych

Spraw, aby Twoje spotkania robocze były jeszcze bardziej efektywne, udostępniając szczegółowe informacje wizualne, które dokładnie pokażą, co dzieje się na placu budowy. Zdjęcia i filmy pozwalają szybko sprawdzić, czy wizyta na miejscu jest konieczna, a także udokumentować poczynione postępy.

Oprogramowanie Evercam umożliwia łatwe dodawanie notatek graficznych na zdjęciach, dzięki czemu Twoi współpracownicy będą wiedzieli, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Dzięki funkcjom prostego udostępniania plików poprawisz komunikację i pełny przegląd projektu dla wszystkich uczestników.

Sprawdź produktywność i postępy

Wejdź w podgląd budowy i sprawdź, co wydarzyło się w ciągu dnia bez obowiązku wchodzenia na teren budowy. Możliwości zdalnego podglądu w połączeniu z filmem poklatkowym Time-Lapse zapewniają możliwość podsumowania całego dnia pracy za pomocą szybkiego i automatycznie wygenerowanego klipu wideo. Wykorzystaj potencjał przygotowanego przez nas narzędzia do zdalnego wykonywania pomiarów na budowie.

Zweryfikuj wpływ pogody na opóźnienia

Zweryfikuj prawdziwy wpływ pogody na opóźnienia, wykorzystując narzędzie Evercam Weather. Dzięki naszemu oprogramowaniu sprawdzisz, w jaki sposób zmiany warunków pogodowych wpłynęły na postęp Twojego kontraktu. Archiwalne dane meteorologiczne udostępniamy bezpośrednio w podglądzie z kamer. Jest to obiektywny sposób udokumentowania przyczyn ewentualnych opóźnień.

Zmniejsz ryzyko kradzieży

Kradzieże sprzętu i materiałów budowlanych powodują straty w wysokości setek tysięcy złotych rocznie, ale nasze oprogramowanie pomoże Ci w skutecznym ograniczeniu takiego ryzyka. Twoja budowa będzie monitorowana w wysokiej rozdzielczości 24/7. Ogranicz ryzyko wandalizmów oraz niebezpiecznych incydentów. Nagrania pomogą w skutecznej identyfikacji osób i zdarzeń.

Dane wizualne ułatwiają zarządzanie, dokumentowanie i promowanie projektów budowlanych. Skorzystaj z możliwości naszego systemu – Evercam pomoże Ci odzyskać kolejne godziny w ciągu dnia.


Chcesz poznać więcej zalet naszego systemu? Umów się na darmową demonstrację.