Adrian Piekarski
Jesteś Project Managerem? Oto 5 rad, które usprawnią Twoją pracę

Jesteś Project Managerem? Oto 5 rad, które usprawnią Twoją pracę

Spójrzmy prawdzie w oczy. Mimo, że chciałbyś – nie możesz być 24/7 na placu budowy.

Niemożliwe jest przebywanie w dwóch miejscach na raz, jednak zestaw rozwiązań oferowanych przez Evercam zapewnia menedżerom projektów szybki dostęp do placu budowy z dowolnego miejsca i o dowolnej porze dnia.

Wykorzystując najnowszą technologię przesyłania strumieniowego obrazu na żywo oraz technologię zdjęć poklatkowych, system inteligentnych kamer budowlanych Evercam zapewnia zestaw narzędzi do zdalnego monitorowania budowy. To jest właśnie to, czego potrzebowały zespoły projektowe generalnych wykonawców, aby utrzymać wysokie tempo realizacji i zaplanowany harmonogram.

Oto, w jaki sposób Evercam pomoże Tobie w przejęciu zdalnej kontroli nad Twoim projektem budowlanym.

Monitoruj wydajność ze wszystkich swoich urządzeń

Przeglądaj aktualny stan budowy oraz nagrania archiwalne na swoim laptopie, tablecie, telefonie lub komputerze. Dostarczane w czasie rzeczywistym dane wizualne pozwalają naocznie sprawdzić czy transport materiałów dotarł na czas, kto jest obecnie na placu budowy i czy postęp realizowanych robót jest zgodny z harmonogramem.

Weryfikuj zgodność i unikaj kosztownych przeróbek

System inteligentnych kamer Evercam szczegółowo rejestruje postęp budowy, dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić, w jaki sposób coś zostało wykonane. Teraz potwierdzisz, że praca została zakończona zgodnie z projektem dzięki w pełni zarchiwizowanemu procesowi budowy od A do Z. I to na wiele tygodni po zakończeniu prac – bez dodatkowych robót odkrywkowych!

Jasno komunikuj status projektu wszystkim członkom zespołu

Przedstaw realizację inwestycji innym współpracownikom udostępniając obraz z budowy w czasie rzeczywistym. Evercam zawiera intuicyjny interfejs, który zapewnia większą kontrolę nad budową i dostarcza narzędzia do przejrzystej komunikacji wizualnej. Dzięki łatwemu w obsłudze oprogramowaniu będziesz mieć możliwość zautomatyzowania rutynowych czynności. To proste. Przesyłaj rezultaty pocztą e-mail, udostępniaj filmy i klipy z budowy jednym kliknięciem, prezentuj postępy budowy w zaledwie kilka sekund.

Utrzymuj bezpieczeństwo na budowie i zgodność z przepisami

Zapewnij odpowiedni poziom bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie dzięki zdalnemu nadzorowi. Wszystkie nagrania są archiwizowane i zapisywane w chmurze. Wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości, wideo na żywo i funkcje zoomu optycznego pozwalają szybko zobaczyć, czy działania na placu budowy są zgodne ze standardami. Wykorzystuj nagrania przy szkoleniu nowych pracowników.

Twój czas jest cenny, a Evercam go zaoszczędzi

Usprawnij swój dzień dzięki systemowi inteligentnych kamer budowlanych, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na tym, co najważniejsze. Szybko sprawdzaj, które obszary Twojego placu budowy wymagają większej uwagi. Użyj nawet 18-krotnego zoomu i dowolnie cofaj się w czasie, aby upewnić się, że roboty zostały wykonane zgodnie z tym, co zostało wytyczone w projekcie. Oszczędzaj na kosztach podróży, wyświetlając podgląd budowy w dowolnym momencie na dowolnym urządzeniu. System inteligentnych kamer budowlanych Evercam pomoże Ci zadbać o szczegóły, które zwykle kosztują Cię godziny.