Adrian Piekarski
Time-Lapse : 2-minutowy gamechanger

Time-Lapse : 2-minutowy gamechanger

Wszystkie innowacje technologiczne mają zwykle dwa skutki: albo udoskonalasz obecny produkt lub usługę, albo tworzysz nową rzecz z kompletnie nowymi możliwościami. W tym artykule dowiesz się jak wykorzystać w budownictwie technologię tworzenia filmów poklatkowych Evercam Time-Lapse, która doskonale sprawdziła się zarówno u deweloperów, jak i generalnych wykonawców.

Natychmiastowy wgląd w projekt

Na comiesięcznych spotkaniach zarządu i cotygodniowych spotkaniach roboczych — często zdominowanych przez arkusze kalkulacyjne, raporty i slajdy — każdy w ciągu kilku minut ma możliwość zapoznania się z rozwojem projektu dzięki Evercam Time-Lapse.

Krótki klip, świetnie przedstawi poczynione postępy budowy od poprzedniego kamienia milowego lub ostatniego spotkania. Nasi klienci wykorzystują Time-Lapsy również do doskonalenia procesów, przeglądania kolejności prac oraz znalezienia jeszcze lepszych rozwiązań dla kolejnych projektów.

Promocja w 2 minuty lub mniej

Poza komunikacją wewnętrzną, filmy poklatkowe angażują odbiorców – potencjalnych klientów i inwestorów. Jest to świetny wybór w przypadku projektów cieszących się dużym zainteresowaniem opinii publicznej, takich jak stadiony sportowe lub budynki użyteczności publicznej. Filmy poklatkowe umieszczane w mediach społecznościowych i na stronach internetowych robią niepowtarzalny efekt.

Time-Lapse to również świetny sposób na promocję Twojej firmy. Dzięki prezentacji z wykorzystaniem filmu poklatkowego potencjalni klienci lub inwestorzy mogą zobaczyć nie tylko finalny efekt, ale szczególnie to co jest już niewidoczne, a było potrzebne aby go wykonać.

Evercam Time-Lapse to potężne narzędzie, które możesz zastosować aby zaprezentować możliwości i osiągnięcia Twojej firmy.

Stworzenie efektywnego filmu poklatkowego

Zaczyna się już na placu budowy. Lokalizacja i sposób ustawienia kamery budowlanej wpływa na ostateczną jakość filmów poklatkowych.

Błyskawiczne filmy poklatkowe: Narzędzie wbudowane w interfejs oprogramowania Evercam pozwali członkom Twojego zespołu przeglądać dotychczasowy postęp na budowie za pomocą jednego kliknięcia myszką.

Technologia, którą opracowaliśmy umożliwia użytkownikom wybrać przedział czasowy, określić czas działania i określić, do kogo ma zostać wysłany film poklatkowy.

Miesięczne filmy poklatkowe: Technologia, którą niedawno opracowaliśmy, pozwala klientom otrzymywać na skrzynkę mailową filmy poklatkowe co miesiąc.

Nasze algorytmy wybierania najlepszych obrazów zapewniają automatyczne generowanie wysokiej jakości filmów poklatkowych. Bez dodatkowych czynności – prezentacja miesięcznych postępów Twojej budowy trafi wprost na Twoją pocztę.

Profesjonalnie wyprodukowane filmy poklatkowe: Nasi klienci zazwyczaj rezerwują je do dokumentowania i prezentowania ukończonych projektów. Nasz zespół ds. produkcji filmów poklatkowych ręcznie wybiera obrazy do każdego filmu i edytuje je w celu uzyskania profesjonalnej jakości.

Nasi edytorzy dodadzą nagrania z drona, dodatkowe animacje oraz opisy. Techniki korygowania kolorów i profesjonalny montaż sprawią, że Twój projekt będzie prezentował się niezwykle okazale. Wrażenia z oglądania dodatkowo poprawi stabilizacja obrazu, zapewniająca płynne przejście między klatkami.

Wiele osób myśląc o kamerach na budowie, myśli o zwyczajnym monitoringu. Choć to bardzo ważne, to tylko część współczesnych możliwości. Dzięki technologii Evercam już dziś możesz mieć kamerę budowlaną, która umożliwia całkowicie nowe rzeczy. Skontaktuj się z nami już dziś i przetestuj możliwości.