Adrian Piekarski
Time-Lapse – co to jest? Wykorzystaj jego potencjał w budownictwie!

Time-Lapse – co to jest? Wykorzystaj jego potencjał w budownictwie!

Time-Lapse to film poklatkowy, który składa się z serii zdjęć wykonanych w określonym i stałym odstępie czasowym. Tak wykonane zdjęcia są następnie montowane w jeden klip. Dzięki temu, w krótkim filmiku możemy uchwycić procesy, które w czasie rzeczywistym trwają bardzo długo. Ta technologia, wykorzystywana jest w budownictwie, aby uzyskać efektowne ukazanie upływu czasu i postępów realizacji projektów budowlanych.

Evercam oferuje rozwiązania, które w pełni zautomatyzowały proces tworzenia Time-Lapsów. Teraz nie musisz już się na tym znać, ani martwić o specjalny sprzęt. My zajmiemy się tym za Ciebie, a Ty wykorzystaj ten czas na rozwiązywanie wyzwań na placu budowy!

Luton Street, Bouygues – Wielka Brytania

Wykorzystaj siłę Time-Lapse

Dzięki narzędziu “Time-Lapse” przyspieszysz czas na swoim placu budowy. Opowiedz historię swojego projektu budowlanego, która w naturalnych warunkach byłaby trudno zauważalna gołym okiem. Pokaż postęp i zmiany na budowie.

Burra Place Shellharbour, CARAS – Australia

Użyj Time-Lapse w marketingu!

Stwórz klipy, które wykorzysta Twój dział marketingu. Dzięki naszym rozwiązaniom stworzysz kronikę budowy w wersji wideo.

Addiscombe Grove, Pocket Living – Wielka Brytania

Samodzielnie stworzysz klipy, w oparciu o narzędzie Evercam Time-Lapse bezpośrednio z panelu naszego oprogramowania. W prosty sposób wygenerujesz klipy wideo oraz zdjęcia, które możesz regularnie dostarczać inwestorowi i klientom.

Możesz również skorzystać z pomocy naszego zespołu kreatywnego, który stworzy dla Ciebie zindywidualizowane spoty filmowe z klipami Time-Lapse uzupełnione o inne ujęcia, napisy i grafiki. . Nasi edytorzy wyprodukują dla Ciebie niestandardowy klip, prezentujący ważne etapy i opowiadający historię Twojego projektu.

W jaki sposób film poklatkowy pomoże promować Twój projekt?

Możliwości są nieskończone! Dzięki profesjonalnie wyprodukowanym filmom poklatkowym możesz wyprzedzić konkurencję i wykorzystać swoje prezentacje do zdobycia większej liczby kontraktów.

  • Wyróżnij się podczas przetargu,
  • Zaprezentuj kamienie milowe projektu,
  • Opowiedz historię projektu,
  • Zilustruj pozytywny wpływ projektu,
  • Zaangażuj udziałowców.
Prezentacja Kamienia Milowego – Pilgrim Street Hub, Wielka Brytania