Integracje systemowe

Wykorzystaj w pełni potencjał oprogramowania! Evercam można łatwo zintegrować z oprogramowaniem do zarządzania budową, którego już używasz.

Integracje systemowe

Evercam można łatwo zintegrować z oprogramowaniem do zarządzania budową, którego już używasz, takim jak Procore, Autodesk BIM 360, PowerBI, Zutec lub Sharepoint.

Image

Połącz
wszystkich

Łatwiejszy obieg danych w projekcie zmniejsza ryzyko zagrożeń.

Usprawnij
komunikację

Dodaj obraz z kamery do swojej listy zadań, notatek lub RFI.

Siła
obrazu

Używaj obrazu do weryfikacji danych w oprogramowaniu przez Project Managerów.

Image
image

Bentley

Połącz podgląd na żywo z placu budowy z projektem BIM, aby lepiej przeglądać, monitorować i informować o postępach w Twoim przedsięwzięciu. Obsługiwany przez Bentley iTwin, widok 4D umożliwia udostępnianie i wizualizację modelu BIM w Evercam – poprawiając komunikację w zespole i zwiększając produktywność.

image

Procore

Dzięki integracji Procore z Evercam możesz uzyskać dostęp do kamer z budowy w panelu projektu w Procore. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się za pomocą swoich danych uwierzytelniających Evercam, a będziesz mieć natychmiastowy dostęp do podglądu budowy na żywo oraz wszystkich funkcji Evercam.

image

Autodesk BIM 360

Dostęp do podglądu na żywo z kamer jest łatwiejszy niż kiedykolwiek dzięki wbudowanej wtyczce Evercam Live View z panelu Autodesk Insight Dashboard. W jednym miejscu możesz uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi Evercam, w tym transmisji na żywo, X-Ray, porównania BIM oraz Gate Report.

image

Power BI

Sprawdź postęp realizacji swojego projektu za pomocą kamer Evercam. Teraz możesz wyświetlać podgląd na żywo za pomocą pulpitu PowerBI.

image

Sharepoint

Evercam jest teraz dostępny do zintegrowania z Sharepoint. Utwórz widżet podglądu na żywo na pulpicie nawigacyjnym Sharepoint dla wszystkich swoich kamer Evercam.

image

Zutec

Zutec umożliwia gromadzenie danych i współpracę na jednej platformie dla całych zespołów. Dzięki integracji z Evercam możesz uzyskać dostęp do podglądu na żywo swojego projektu osadzonego bezpośrednio w panelu Zutec.