Live View

Zobacz, co się dzieje na Twojej budowie. Podgląd na żywo dostępny o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Podgląd na żywo
z Twojego placu budowy

Evercam zapewnia podgląd na żywo placu budowy, do którego uzyskasz dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Obejrzyj obraz z kamer korzystając z telefonu komórkowego, laptopa lub tabletu – w biurze, w podróży, a nawet na miejscu.

Live View
Live View
Evercam Live View

Pełna kontrola

Dzięki całodobowemu podglądowi na żywo placu budowy masz pełną kontrolę nad projektem z dowolnego miejsca. Błyskawicznie przeglądaj aktualny status projektu i monitoruj warunki pogodowe, dostawy materiałów i nie tylko.

Evercam Live View

Udostępniaj

Zapewnij wszystkim aktualną wiedzę o budowie, udostępniając dostęp do kamery klientom, inwestorom lub współpracownikom. Możesz także użyć Snapmail do wysyłania zaplanowanych automatycznych wiadomości e-mail ze zdjęciem prosto z kamery.

Evercam Live View

Transmituj na innych platformach

Funkcja podglądu na żywo Evercam umożliwia strumieniowe przesyłanie obrazu do serwisu YouTube, osadzenie transmisji na żywo na Twojej stronie internetowej lub stałe wyświetlanie na ekranach cyfrowych.

Evercam Live View

Wszystkie Twoje projekty w jednym miejscu

Wyświetl podgląd z wielu projektów budowlanych. Łatwy w użyciu interfejs Evercam pozwala przełączać się między każdym projektem z naszego pulpitu nawigacyjnego.

Evercam Live View

Informacje pogodowe

Oszczędzaj czas i zwiększ produktywność, sprawdzając warunki pogodowe na placu budowy za pomocą jednego kliknięcia. Sprawdź ilość opadów, ulewy lub śniegu, które mogą mieć wpływ na roszczenia innych stron. Dostępne pomiary temperatury, wilgotności i wiatru.