Record

Rejestruj obraz w wysokiej rozdzielczości i obserwuj postęp budowy. Otrzymasz nagranie całego procesu od etapu fundamentów, aż po odbiór.

Nagrywanie 24/7

Dzięki inteligentnym kamerom budowlanym Evercam wszystko, co dzieje się na Twojej budowie, jest rejestrowane w wysokiej rozdzielczości oraz na bieżąco przesyłane i przechowywane w chmurze.

image

Nic Ci nie umknie

Cały Twój projekt budowlany zostanie nagrany w rozdzielczości 4K i będzie łatwo dostępny z zakładki „Recordings” na pulpicie Evercam. Nasz prosty w użyciu interfejs umożliwia przeglądanie nagrań według daty i godziny. Wytnij klip i przechowuj go w swoim archiwum. Wszystkie nagrania są zapisywane w chmurze w czasie rzeczywistym. Nie musisz czekać, aby uzyskać dostęp do materiału.

image

Korzyści z nagrywania

Bezpieczeństwo: rejestruj każdy incydent, który wydarzył się na Twojej budowie i zachowaj dowody.
Social media: twórz krótkie klipy, aby podkreślić wydarzenie, którym chcesz podzielić się na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych.
Komunikacja: Udostępniaj aktualizacje z postępów budowy zainteresowanym stronom projektu.

image

Informacje pogodowe

Cofnij się w czasie i sprawdź, czy pogoda mogła być przyczyną opóźnienia prac. W naszym systemie wyświetlane są pomiary temperatury, wilgotności i wiatru oraz wielkość i rodzaj opadów.